Nasze przewagi

• Zajęcia dla dziewczynek od 4. do 12. roku życia
  • Szkolenie wg systemu FC Barcelony
  • Zajęcia w małych 14-osobowych grupach
  • Treningi w dogodnym godzinach i lokalizacjach
  • Wykwalifikowana kadra trenerska
  • Obozy sportowe FCBEscola Camp
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna
  • Profesjonalny sprzęt treningowy firmy NIKE

Już 15 marca 2015 rok odbędzie się wiosenny nabór do FCB Escola Varsovia oraz Football First School. Przed młodymi zawodnikami otwiera się okazja na poznanie filozofii klubu oraz przeżycia piłkarskiej przygody w najlepszej akademii w Polsce.

Nasza Szkoła prowadzi swoją działalność w centrach sportowych na terenie całej Warszawy, gdzie szkoleniem ponad ośmiuset zawodników zajmuje się ponad czterdziestu trenerów. Podstawą działalności FCBEV jest szkolenie piłkarskie dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat. Efekty tej pracy doskonale obrazują wyniki, jakie osiągają nasze zespoły występując w wielu turniejach zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasza praca to jednak również działalność edukacyjna - w jej ramach nasi zawodnicy uczą się języka hiszpańskiego, zdobywają wiedzę z zakresu odżywiania i higieny - oraz wychowawcza - rozpoczynając od podstaw kultury osobistej i zasad współpracy z grupie, aż po projekty społeczne współpracy ze szpitalami i domami dziecka.

Przed wszystkimi chętnymi do trenowania w Szkole otwiera się szansa do zagrania w barwach FC Barcelona. 15 marca 2015 roku, w Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2, odbędą się nabory selekcyjne dla kandydatów do Szkoły. Spotkanie jest organizowane dla dzieci urodzonych pomiędzy latami:

• 2004 - 2008 - FCB Escola Varsovia
  • 2009 - 2010 - Football First School

Wszystkie osoby zainteresowane trenowaniem w warszawskiej Escoli proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej fcbescola.pl.