Licencja:

FCBKids
Nr konta: 31 1090 1841 0000 0001 2064 7432

OPŁATY

Miesięczna opłata w wysokości 200 zł za prowadzenie szkolenia piłkarskiego oraz program rozwoju jest stała, dlatego też ilość zajęć w miesiącu nie ma wpływu na wysokość kwoty.

Opłata za prowadzenie szkolenia piłkarskiego oraz program rozwoju wynosi 200 zł miesięcznie w okresie wrzesień-czerwiec i 100 zł w okresie lipiec-sierpień. Należy ją wpłacać do 5 dnia każdego miesiąca, przelewem na konto danego centrum Barca Academy. Opłata pobierana jest z góry za każdy miesiąc (np. za kwiecień płacimy do 5 kwietnia).

W tytule przelewu należy wpisać: imię, nazwisko, datę urodzenia, nazwę centrum (np. Bemowo) oraz miesiąc, za który dokonywana jest wpłata za prowadzenie szkolenia oraz fundusz rozwoju.

Jednorazową opłatę wpisową w wysokości 100 zł należy wpłacić przelewem na konto BARCA Academy po zajęciach próbnych i decyzji o kontynuowaniu treningów. Po dołączeniu do akademii należy także dokonać zakupu sprzętu piłkarskiego firmy NIKE (getry, spodenki, koszulka, piłka), a jest to możliwe w naszym sklepie El Mejor znajdującym się w Centrum Tarchomin (Fleminga 2). Cena sprzętu to 200 zł. W tym sprzęcie zawodnik będzie uczestniczyć w zajęciach piłkarskich.

W tytule przelewu za opłatę wpisową należy wpisać: Imię, Nazwisko, rok urodzenia, opłata wpisowa FCBKids oraz Centrum w którym odbywają się treningi.

W przypadku uczestnictwa rodzeństwa w projektach realizowanych przez WM-Sport Sp. z o.o.: Barca Academy, FCBKids, FCBGirls, Escola Varsovia, przyznawana jest na drugie dziecko zniżka za miesięczne czesne w wysokości 28% (144 zł), zaś na trzecie - 40% (120 zł).